Posty

Wyświetlanie postów z 2013

Nothing

Obraz

Wybrzeże

Obraz
Będąc chora, przeglądam wszystko co nowe w sieci. Dziś mam pierwszy dzień internet po miesiącu i mogę dla was tworzyć posty. Widząc co dzieje się ostatnio w sieci, chciałabym przypomnieć iż: Wszystkie zdjęcia są naszą własnością i nie moga być użyte bez naszej pisemnej zgody. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie, rozpowszechnianie czy edycję! Natknęłam się na to przy jakimś blogu i pomimo oznaczania zdjęć podpisem "weraxa", u dołu każdego postu będzie zamieszczone to zdanie. Jakby ktoś zapomniał :)) Zdjęcia- Wolin and Wapnica Wszystkie zdjęcia są naszą własnością i nie moga być użyte bez naszej pisemnej zgody. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie, rozpowszechnianie czy edycję!wo

Sorry, I not perfect

Obraz
Chętnie pisałabym tu codziennie niestety nie mam jak. Brakuje mi internetu. Za to nie próżnuję i robię zdjęcia. "nie chcę tęsknić za tym czego nie ma" Modelka:A Zdjęcia przerabiała ona, niestety nie mam dostępu do innych

początek jesieni

Obraz
Cóż bym mogła rzec. Jesień.

Spacer po szczęście

Obraz
Nie chce się tutaj rozpisywać bo nie po to powstał ten blog. Stworzyłam ten blog między innymi po to aby pokazać swoje zdjęcia, a wy jesteście tu po to aby ocenić czy to co dotychczas stworzyłam jest warte mojej dalszej pracy. "Nie myślisz o tym, co się dzieje, lecz oddychasz. Trwasz w beznadziejnie dziwnym uczuciu, jakbyś umierał za życia"