Posty
Wyświetlanie postów z 2013
Wybrzeże
- Pobierz link
- X
- Inne aplikacje
Będąc chora, przeglądam wszystko co nowe w sieci. Dziś mam pierwszy dzień internet po miesiącu i mogę dla was tworzyć posty. Widząc co dzieje się ostatnio w sieci, chciałabym przypomnieć iż: Wszystkie zdjęcia są naszą własnością i nie moga być użyte bez naszej pisemnej zgody. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie, rozpowszechnianie czy edycję! Natknęłam się na to przy jakimś blogu i pomimo oznaczania zdjęć podpisem "weraxa", u dołu każdego postu będzie zamieszczone to zdanie. Jakby ktoś zapomniał :)) Zdjęcia- Wolin and Wapnica Wszystkie zdjęcia są naszą własnością i nie moga być użyte bez naszej pisemnej zgody. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie, rozpowszechnianie czy edycję!wo
Spacer po szczęście
- Pobierz link
- X
- Inne aplikacje
Nie chce się tutaj rozpisywać bo nie po to powstał ten blog. Stworzyłam ten blog między innymi po to aby pokazać swoje zdjęcia, a wy jesteście tu po to aby ocenić czy to co dotychczas stworzyłam jest warte mojej dalszej pracy. "Nie myślisz o tym, co się dzieje, lecz oddychasz. Trwasz w beznadziejnie dziwnym uczuciu, jakbyś umierał za życia"