Posty

Wyświetlanie postów z listopad, 2013

Wybrzeże

Obraz
Będąc chora, przeglądam wszystko co nowe w sieci. Dziś mam pierwszy dzień internet po miesiącu i mogę dla was tworzyć posty. Widząc co dzieje się ostatnio w sieci, chciałabym przypomnieć iż: Wszystkie zdjęcia są naszą własnością i nie moga być użyte bez naszej pisemnej zgody. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie, rozpowszechnianie czy edycję! Natknęłam się na to przy jakimś blogu i pomimo oznaczania zdjęć podpisem "weraxa", u dołu każdego postu będzie zamieszczone to zdanie. Jakby ktoś zapomniał :)) Zdjęcia- Wolin and Wapnica Wszystkie zdjęcia są naszą własnością i nie moga być użyte bez naszej pisemnej zgody. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie, rozpowszechnianie czy edycję!wo

Sorry, I not perfect

Obraz
Chętnie pisałabym tu codziennie niestety nie mam jak. Brakuje mi internetu. Za to nie próżnuję i robię zdjęcia. "nie chcę tęsknić za tym czego nie ma" Modelka:A Zdjęcia przerabiała ona, niestety nie mam dostępu do innych