Posty

Wyświetlanie postów z wrzesień, 2013

początek jesieni

Obraz
Cóż bym mogła rzec. Jesień.

Spacer po szczęście

Obraz
Nie chce się tutaj rozpisywać bo nie po to powstał ten blog. Stworzyłam ten blog między innymi po to aby pokazać swoje zdjęcia, a wy jesteście tu po to aby ocenić czy to co dotychczas stworzyłam jest warte mojej dalszej pracy. "Nie myślisz o tym, co się dzieje, lecz oddychasz. Trwasz w beznadziejnie dziwnym uczuciu, jakbyś umierał za życia"

Cześć.

Obraz
Każdy na początku prowadzenia bloga na pierwszy post wyjeżdża ze smutem i jakąś historyjką życiową. Ja powiem wam tyle, jestem Weronika mam również innego bloga, ale ten będzie przeznaczony tylko i wyłącznie dla fotografii. Może nie tyle "fotografii" co dla moich nie udolnych prób zaistnienia w społeczeństwie internetowej naganianki. Tak naprawdę mam tego bloga już od dawna, nawet dość dawna śmiem stwierdzić. Chodź minęło już sporo dni od kiedy ten blog został założony, ja go na poważnie dopiero zaczynam dziś. 14.09.2013 godzina 00:08. Nie mam zamiaru was więcej przynudzać, o ile kogokolwiek zainteresuje ten blog na tyle że poza przeleceniem od góry do dołu strony, skomentowaniem każdego zdjęcia słowem "amatorka", okaże mi tyle szacunku i chodź to przeczyta. Dziękuję za uwagę. ZDJĘCIA!!! aparat: Fuji Film S2800HD