Każdy na początku prowadzenia bloga na pierwszy post wyjeżdża ze smutem i jakąś historyjką życiową. Ja powiem wam tyle, jestem Weronika mam również innego bloga, ale ten będzie przeznaczony tylko i wyłącznie dla fotografii. Może nie tyle "fotografii" co dla moich nie udolnych prób zaistnienia w społeczeństwie internetowej naganianki. Tak naprawdę mam tego bloga już od dawna, nawet dość dawna śmiem stwierdzić. Chodź minęło już sporo dni od kiedy ten blog został założony, ja go na poważnie dopiero zaczynam dziś. 14.09.2013 godzina 00:08. Nie mam zamiaru was więcej przynudzać, o ile kogokolwiek zainteresuje ten blog na tyle że poza przeleceniem od góry do dołu strony, skomentowaniem każdego zdjęcia słowem "amatorka", okaże mi tyle szacunku i chodź to przeczyta. Dziękuję za uwagę. ZDJĘCIA!!! aparat: Fuji Film S2800HD