Spacer po szczęście
Nie chce się tutaj rozpisywać bo nie po to powstał ten blog. Stworzyłam ten blog między innymi po to aby pokazać swoje zdjęcia, a wy jesteście tu po to aby ocenić czy to co dotychczas stworzyłam jest warte mojej dalszej pracy.
"Nie myślisz o tym, co się dzieje, lecz oddychasz. Trwasz w beznadziejnie dziwnym uczuciu, jakbyś umierał za życia"
"Nie myślisz o tym, co się dzieje, lecz oddychasz. Trwasz w beznadziejnie dziwnym uczuciu, jakbyś umierał za życia"
Komentarze
Prześlij komentarz