Wybrzeże

Będąc chora, przeglądam wszystko co nowe w sieci. Dziś mam pierwszy dzień internet po miesiącu i mogę dla was tworzyć posty. Widząc co dzieje się ostatnio w sieci, chciałabym przypomnieć iż:
Wszystkie zdjęcia są naszą własnością i nie moga być użyte bez naszej pisemnej zgody. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie, rozpowszechnianie czy edycję!
Natknęłam się na to przy jakimś blogu i pomimo oznaczania zdjęć podpisem "weraxa", u dołu każdego postu będzie zamieszczone to zdanie. Jakby ktoś zapomniał :))



Zdjęcia- Wolin and Wapnica
Wszystkie zdjęcia są naszą własnością i nie moga być użyte bez naszej pisemnej zgody. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie, rozpowszechnianie czy edycję!wo

Komentarze

Popularne posty z tego bloga